Cursus creatief
Door personeel te leren werken met Adobe Photoshop halen bedrijven een stuk flexibiliteit in huis, dat ze normaal gesproken moeten onderbrengen bij een dienstverleners, zoals een reclamebureau of een webdesignbureau. Visuele communicatie is zo belangrijk geworden, dat de omloopsnelheid van communicatie uitingen vaak ook vergroot. In zo'n geval is uitbesteden steeds minder vaak een optie. Kennis in de organisatie halen is in zo'n geval de ideale oplossing
Cursus photoshop fotobewerking
Op dit moment bieden wij Photoshop in verschillende langere cursussen aan, maar hebben wij ook 2 op zichzelf staande Photoshop cursussen, namelijk de cursus Photoshop Fotobewerking, die wij op deze pagina verder toelichten. Daarnaast vind je elders in deze site meer over de cursus Photoshop voor web.
U volgt deze opleiding gedurende 1 dag (2 dagdelen). Wij houden in onze planning rekening met de in de regio geldende schoolvakanties.
Momenteel is de workshop niet ingepland. Neem contact op voor meer informatie.
Tijdens deze Photoshop cursus komen de volgende onderwerpen aan de orde:
Deze opleiding Photoshop is zeer geschikt voor mensen die (nog) geen grafische achtergrond hebben. Wij gaan namelijk uit van een 0-niveau voor wat betreft grafische voorkennis. Het is dus een prima opstap voor personen die graag een carrièreswitch naar het creatieve vak willen maken. Ook is de opleiding zeer geschikt voor (beginnend) fotografen en communicatie- en marketingmedewerkers. Er wordt een basiskennis van het Windows besturingssysteem verondersteld.
De opleiding is een intensieve opleiding, waarin in hoog tempo de mogelijkheden van het programma Adobe Photoshop aan je worden getoond. De opleiding wordt verzorgd gedurende 1 dag (dagopleiding).
Tijdens de opleiding maken wij gebruik van vrij verkrijgbare vakliteratuur. De kosten voor literatuur zijn in de cursusprijs inbegrepen. Ook maken wij tijdens de cursus gebruik van een online platform. Bij aanmelding wordt een account voor je aangemaakt, waarvan je gedurende en na afloop van de cursus gebruik kunt maken om video's en informatie te bekijken. Daarnaast krijg je - indien gewenst - toegang tot onze gesloten facebook groepen, waar je online kunt discussiëren met cursisten en oud-cursisten.
De software die wij gebruiken tijdens de opleiding maakt deel uit van de Adobe Creative Cloud. Het gaat hierbij om een of meerdere van de volgende programma's: Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator en Adobe Muse. Deze programma's gebruiken wij voor het ontwerpen van de brochure en het prepareren van beeldmateriaal.
De betreffende software is beschikbaar voor zowel het Microsoft Windows besturingssysteem alsook het Apple MacOS besturingssysteem.
De opleiding wordt verzorgd in Deventer. Je kunt de cursusdata op deze website bekijken.
Momenteel is de cursus niet ingepland. Neem contact op voor meer informatie.
De Cursus Photoshop kost € 449,- excl. BTW
Bij veel opleiders zijn er aanvullende kosten gemoeid bij een opleiding. Bij ons is de prijs echter all-inclusive.
Je betaalt dus geen aanvullende bedragen voor boeken, materialen etc.
Verder is bij de prijs inbegrepen:
Bij de prijs is niet inbegrepen:
De overheid is gebaat bij goed geschoolde burgers. Om die reden faciliteert de overheid graag het vergroten van kennis in het kader van de beroepsuitvoering. Studiekosten zijn daarom fiscaal aftrekbaar. Meer informatie vind je op: belastingvoordeel.